Лично Творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dear my girls...

3 posters

Go down

Dear my girls... Empty Dear my girls...

Писане  AnnDimiter Нед Сеп 13, 2009 8:57 pm

Момичета,

Тъй като ви смятам за най-близките си виртуално-реално-съществуващи приятелки, МНОГО разчитам на вашето ЧЕСТНО мнение. Ще ви помоля само за едно - коментирайте! И не се страхувайте да ме критикувате - нали това е начина да се усъвършенстваме.
Вие сте едни страхотни хора и таланти, за това ви моля само за едно - за искреност. Не ме щадете, както и аз не бих прикрила нещо от вас (макар да не ми се налага, защото сте просто невероятни). Обичам ви!

Целувки: Ан
AnnDimiter
AnnDimiter
Admin

Брой мнения : 34
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : WonderLand

http://twitter.com/ann_dp

Върнете се в началото Go down

Dear my girls... Empty Re: Dear my girls...

Писане  S!scHy Нед Сеп 13, 2009 9:36 pm

Аннинце,
Не съм сигурна в кои теми мога да пиша и да коментирам за това пиша тук.Всъщност дори и да можем да коментираме в самите теми,не ми се иска да наруша естественият ред на нещата, в които би трябвало да пишеш само ти.Някак си не ми изглежда добре,когато се смесват чужди мнения с тези на автора.Надявам се съм се изказала...разбираемо?!
Първо,искам да ти кажа,че си повече от фантастична.Мисля,че и ти и Вес ме познавате достатъчно много,за да знаете,че винаги изказвам честното си мнение.Не се старая да те щадя или нещо подобно и винаги ти казвам това,което мисля.Въпросът е там,че нещата които пускаш са наистина хубави и не мисля,че аз съм човекът,който може да критикува или нещо подобно.
Второ,радвам се че си пуснала "Струна" на конкурс,разказът е наистина добър и отразява самата теб (какво да говоря,та той е твоят живот последните месеци,предаден по-накратко).Желая ти успех и стискам палци!

Обичам те Smile
Силвия
S!scHy
S!scHy
Admin

Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 30

http://sischoforia.friendhood.net

Върнете се в началото Go down

Dear my girls... Empty Re: Dear my girls...

Писане  [..:Music:..] Нед Сеп 13, 2009 10:51 pm

Мила Анн,
Ти си страхотен човек! И нещата ти са невероятни, няма какво да критикувам изобщо!
Ти много бързо стана моя близка приятелка, макар че никога не сме се виждали. Но какво пък, кой е казал че няма да се случи някои ден! Не мога да ти кажа колко много се радвам че се запознахме.
Адски много ще ми лиспваш, надявам се от време на време да си пишем поне смс-и ако не друго, искренно се надявам да се чуваме честичко.
Пожелавам ти успешна учебна година, която да е изпълнена с много успехи и изненади Smile
With all my love,
Ves!
[..:Music:..]
[..:Music:..]
Admin

Брой мнения : 114
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : Тук, там, навсякъде :)

Върнете се в началото Go down

Dear my girls... Empty Re: Dear my girls...

Писане  AnnDimiter Чет Сеп 17, 2009 11:59 pm

Много ви благодаря за нещата, които казахте и се надявам наистина да е така. Старая се да бъда добра във всичко, а знам че е невъзможно и много често се провалям, затова вашите мнения са много важни за мен. Обичам ви страшно много, надявам се да съм ви го показала и предстои за напред да ви го доказвам както мога. Вие просто заслужавате да бъдете обичани! Целувам ви, липсвате ми Razz

P.S. Съжелявам, че толкова сакато се изказах, но не се чувствам добре (както се случва доста често напоследък) и мозъчните ми клетки са издавени явно, защото не шават. Благодаря ви наистина за тези мнения, много ме трогвате. <3
With love,
Ann
AnnDimiter
AnnDimiter
Admin

Брой мнения : 34
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : WonderLand

http://twitter.com/ann_dp

Върнете се в началото Go down

Dear my girls... Empty Re: Dear my girls...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите